LEDEKOR® - nástenné čalúnenie s koženým základom.

Nový prírodný materiál, nový výrobok na vnútorné obloženie stien.

LEDEKOR® - nástenné čalúnenie s koženým základom- tekutá tapeta z prírodnej kože. Technika, použitie, fyzikálne vlastnosti a technológia nanášania tejto novej tapety je veľmi podobná iným textilným tekutým tapetám. Rozdiely sú v základných charakteristikách. Má nové, lepšie mechanické a fyzikálne vlastnosti. Dekoračné možnosti sú oveľa rôznorodejšie a cenovo je medzi ostatnými tekutými tapetami oveľa výhodnejšia.

Základným materiálom LEDEKOR® -u je prírodná koža, ktorá je spracovaná z konfekcionálnych zvyškov. Dobré ekologické vlastnosti tohto materiálu ešte doplňujú: celulóza, bavlna, textil a iné látky, ktoré majú estetický a dekoračný vplyv. Jedinečnou technológiou vyrobený LEDEKOR®  má tieto výhodné vlastnosti:

1. veľmi dobré tepelné a zvukové izolačné vlastnosti

2. ekologicky nezávadná

3. obsahuje iba prírodný materiál

4. príprava steny je jednoduchá a cenovo výhodná

5. široký výber farieb a dekorácií

6. tvorba jedinečných farieb a povrchov

7. spôsob nanášania valčekovaním, gletovaním ale aj striekaním

8. veľmi dobré lepiace vlastnosti

9. odstráni nerovnosti stien

10. umožňuje prirodzenému vetraniu stien

11. nepatrí medzi veľmi horiaci materiál

12. nepriťahuje prach

13. veľmi ľahko sa opravuje a odstraňuje

14. výhodná cena

Doporučenie použitia:

Nástenné čalúnenie s koženým základom LEDEKOR®  sa doporučuje aplikovať na vnútorné a chránené vonkajšie povrchy. Je vhodný na pokrývanie stien obytných priestorov, chodieb, kancelárií, reštaurácií, obchodných domov, hotelov, škôl a iných miestností.

LEDEKOR®  sa skladá:

  • zvyšky kože
  • pigmenty
  • celulózy
  • vlny
  • lepidlo
  • papier  

Spotreba:

1 kg LEDEKOR® -u v práškovom stave stačí priemerne na zakrytie 2,9-3,2 m2 plochy.

Oprava, odstránenie:

Plocha zakrytá LEDEKOR® -om, ktorá sa poškodila pred vyschnutím sa dá ľahko odstrániť (napr. hrotom noža). Neskoršie poškodené plochy opravíme tak, že plochu navlhčíme, odstránime poškodenú plochu a nanesieme na ňu materiál rovnakej farby. Ak chceme odstrániť celú plochu, treba navlhčiť a zoškrabať.

Skladovanie, garancia:

LEDEKOR®  treba skladovať na suchom,chladnom mieste, mimo dosahu detí, nie v blízkosti potravín. Skladujeme podľa predpísaných pokynov. V originálnych dobre zavretých obaloch môžeme skladovať 3 roky. Garancia na spotrebovaný-nanesený materiál sú ďalšie 2 roky ak boli dodržané predpísané pokyny.

Čistenie náradia:

Náradie hneď po použití stačí umyť vodou, pozaschnutí materiálu na náradie je potrebné náradie namočiť do vody a potom sa umyje.

Bezpečnosť pri práci:

Pri dodržaní predpísaných pokynov pri práci s LEDEKOR® -om zdravie nie je ohrozené. Pri práci fajčiť, konzumovať potraviny je zakázané. Pri nanášaní treba dbať na to, aby sa materiál nedostal do očí,na pokožku,nevdychovať, nezhltnúť. Pri kontakte s očami vypláchnúť prúdom vody. Kto má slabšiu pokožku mal by pri práci používať ochranné rukavice.

Odpady:

Zvyšky LEDEKOR® -u a obaly môžeme odhadzovať ako komunálne odpady.

Udržiavanie čistého povrchu:

Nakoľko LEDEKOR®  je vyrobený z prírodného materiálu,má prachuvzdorné vlastnosti. Ak je potrebné dá sa čistiť vysávaním, alebo kefkou. Mokrými spôsobmi sa neodporúča čistiť, lebo môže dôjsť k fľakatosti povrchu.

Výhradný dovozca a výhradný distribútor v SR:

Andrea Hajduová

INT-EXT DECOR

07651 Pribenik 91. 

Tel.:

+421-905-502-474


+421-910-267-122

Webová stránka:

www.ledekor.sk

e-mail: ledekor@intextdecor.com